Aralık 14th, 2014

Kasım 5th, 2014

Best in SHOW

CLUB

Kasım 19th, 2013

Gloster Club Bursa Yarışması Dereceleri

Eylül 24th, 2013

Duyuru!!

Merhaba Degerli Gloster sevdalıları;


Malumunuz Yarışma tarıhlerımız yaklaştı bizlerde detaylı şekılde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.Öncelikle Kafeslerimiz gecen yıl oldugu gibi karton kafes olacak fakat federsayon başkanımızın yardımlarıyla fon rengi yeşile boyandı ve daha hoş bır göruntu ortaya cıktı.ön tellerimiz gene beyaz olarak kullanılmaya devam edecek.
Hakemler konusunda Dış ilişkıler sorumlumuz sn;Aziz ÇETİN ile özenli bir çalışma yürüttük ve aşagıda açıkladıgım isimleri belirledik hayırlısı olmasını temenni ederim.

2-3 kasım BURSA GLOSTER CLUP HAKEMLERİ

-DOMENICO MAURO FRULIO O.M.J HAKEMi

-CIRILLO MAVRO O.M.J HAKEMİ

-Belçikalı veya Hollanda’lı bir üretici olacak (isim belliydi son anda saglık sorunu meydana geldi daha sonra duyurulacak)

16-17 kasım URFA GLOSTER CLUP HAKEMLERİ

-ANTONIO PASSERİ O.M.J HAKEMİ
-YILMAZ ÇAKMAK O.M.J HAKEMİ
-AZİZ ÇETİN O.M.J HAKEMİ

saygı ve sevgılerımle
Tayfun ÇAĞLAYANDERE
BAŞKAN

Temmuz 5th, 2013

Gloster Club Duyuru

Merhaba Degerli Gloster clup üyeleri ve gloster sevenler
Üretim sezonunun son günlerine geldik hatta birçok arkadaşımız üretime son verdi. inşallah hepiminizin gönlüne göre yavruları olmuştur.
Şimdi daha meşakatli bir dönem başlıyor kuşlarımız TKKKF yarışmaları, büyük Gloster clup yarışmaları ve en sonunda Bari dunya kupasına çıkmadan önce en güzel kıyafetlerini yani tüylerini giyinecekler ve gelin damat edasıyla podyuma çıkacaklar sonrada inşallah güzel dereceler yapacagız.
Bildiginiz üzere bir Ramazan daha geldi bu mubarek ayın size ve ailelerinize huzur mutluluk getırmessını dılerım.İnşallah güzel bir iftar organızasyonu yapacagız ve duyuracagız
hepinize saygılar sevgiler
Tayfun ÇAĞLAYANDERE
Başkan
Mart 26th, 2013

T.K.K.K.F. 2013 – 2014 YARIŞMA TAKVİMİ

Mart 21st, 2013

2013 Yılında Tüm Üreticilerimizin Bol yavrulu bir sezon geçirmelerini dileriz.

a1b1894 gc

Şubat 12th, 2013

Seminer Hakkında

Seminer Hakkında

Değerli Gloster club üyelerimiz;

Glosterclub yönetimi olarak kısa bir zaman önce seçim konuşmamızda vaat ettiğimiz yılda 2 seminer sözümüzden ilkini gerçekleştirmek üzere üretim sezonuna girdiğimiz şu günlerde siz değerli üreticilerimiz için bir seminer verme kararı aldık. Bu seminerde Gloster ile ilgili, üretim, bakım, sağlık eşleme vb. konular ele alınacaktır.

Kulübümüz ve federasyonumuzun ortak çalışması sonucunda bir ilk gerçekleştirilerek Seminerimizde TKKKF 2.Başkanımız ve Hakem Komitesi Başkanımız, OMJ Jürisi Sn. Oğuz ÖZKAYA ve Dünyaca ünlü Gloster Üreticisi ve OMJ Jürisi Sn.Marc DE KEYSER eğitmen olarak yer alacaklardır.

Camiamız için düzenlenen bu seminere kulüp üyeleri başta olmak üzere tüm Gloster ve Kanarya sevenlerin katılımlarını bekliyoruz.

Seminer Yeri ve Tarihi : 17.02.2013 Pazar Saat 10.00

FESHANE / İSTANBUL’da yapılacaktır.

Gloster Clup Yönetimikeyser3

Ocak 30th, 2013

Üyelerimiz Hakkında/ Önemlidir.

Değerli Üyelerimiz;
Sosyal medyada son günlerde bir takım söylentiler dolaşmaktadır. Gloster club üyelerinden aidatlarını ödemeyenlerin club’ten çıkartıldığı gibi duyumlar almaktayız. bunlar tamamen aslı olmayan söylentilerdir, hiç bir üyemizi aidatını ödemedi diye club’ten çıkartmadık.
Önemle bilmenizi isteriz.

Gloster Club Yönetimi

Ocak 22nd, 2013

Bayrağımızı dalgalandırdığınız için Teşekkürler…

Belçika’da yapılan 2013 Dünya Yarışmasına katılan ve derece alan tüm dostlarımızı ve Gloster ırkında Derece alan Sn.Aziz ÇETİN ve Sn.Ahmet Oğuz ALAYLI’yı Canı gönülden kutlarız. ayrıca TKKKF yetkililerimizide üstün hizmetlerinden dolayı tebrik ediyoruz.untitled

Gloster Club Yönetimi